برگه

تصویر هاستینگ

طراحی وبسایت خانه صنعت معدن و تجارت ایران

طراحی وبسایت خانه صنعت معدن و تجارت ایران

شرکت آریان دیتا  با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه خدمات تخصصی وب و طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی، تجربه موفق همکاری با معتبرترین شرکت‌های ایران را یدک می‌کشد. مهم‌ترین ویژگی متمایزکننده آریان دیتا  نسبت به سایر رقبا در طراحی وب‌سایت، بهره‌گیری از جدیدترین متد و فناوری روز دنیا و به‌کار بردن دانش برنامه‌نویسی و خلاقیت برای خدمات طراحی وب و پورتال به شکلی نو و منحصربه‌فرد است.

وبسایت خانه صنعت معدن و تجارت ایران برای انجام  ارتباط نزدیک بین خانه صنعت، معدن و تجارت استان ها با مقامات کشوری و قوای مقننه، مجریه و قضائیه و پیگیری مطالبات و انتظارات واحدهای تولیدی در سطح کلان، توسعه فضای کسب و کار، ایجاد بستر مناسب برای فعالیت های تولیدی و حضور در بازارهای داخلی و خارجی و… تاکنون اقدامات ارزنده و مؤثر فراوانی را به انجام رسانده است و با تهیه نشریه و بولتن های خبری و هر نوع مجموعه اطلاع رسانی در ارتباط با اهداف خانه ایران بر طبق مقررات و طی مراحل قانونی ، ایجاد بانکهای اطلاعاتی فعالیت می نمایند.

طراحی وبسایت خانه صنعت معدن و تجارت ایران به گونه‌ای است که کاربران به راحتی می‌توانند با استفاده از امکانات سایت، به دنبال خدمات مورد نظر خود بگردند و با استفاده از فرم‌های موجود در سایت، به راحتی با این خانه در تماس باشند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *